Praktika- ja tööpakkumised

karja Pagariäri otsib müügiesindajaid 


Hei, tudeng!
 
Kas tunned, et õpingute kõrvalt jääb aega üle ja lisaraha kulub ära?
 
Tule meile haldusspetsilistiks. Sotsiaalkindlustusamet pakub võimalust teha seda paindlikult, poole koormusega, tasuga 500.- kuus (brutosummana).
 
Mida tegema peab?
 
Korraldama, vahendama, organiseerima, lahendama. Kõik olmeprobleemid mis meie kontoris tekkida võivad alates bürootarvete tellimisest kuni lambipirni vahetuse korraldamiseni on sinu lahendada. Kui sulle meeldib inimestega suhelda ja oled „sebija – tüüp“, siis on see töö sinu jaoks.
 
Oled huvitatud?
 
Saada oma tutvustus läbi  Videolind keskkonna https://videolind.com/i/kg0D .Sul on võimalus vastata kolmele küsimusele endale sobivas kohas vabalt valitud ajal. Videointervjuu eeldab kaamera ja mikrofoniga arvuti olemasolu ning toimib Google Chrome, Mozilla Firefoxi ja Opera lehitsejatega. NB! Mobiilis Videolind keskkond ei toimi! Esimese sammuna loo endale Videolindi kasutaja. Enne vastamist saad sooritada testkatse. Kui Sa pole oma vastusega rahul, on Sul iga küsimuse puhul võimalik ka teist korda vastata. Varu aega umbes 30 minutit. Videolind keskkonnas küsimustele vastamine on konfidentsiaalne ning intervjuud ei edastata kolmandatele osapooltele. Tehniliste tõrgete korral võra ühendust help@videolind.com. Kui jääd hätta videosalvestuseks vajalike tehniliste vahenditega, anna sellest meile teada Keskkonnas registreerumine ja videointervjuul osalemine: https://videolind.com/i/Ln5w.
 
Sinu videointervjuud ootame kuni 04.11.2018
 
Kui midagi jäi segaseks võta ühendust:
 
Maire Kruusmaa maire.kruusmaa@sotsiaalkindlustusamet.ee; telefon 5172865